20% pe LIVE
Ora
Cote
1.01
1000

Linkuri utile

Clasare finala Castigator 1-3 data
Polonia 3377
2.00 1.15 12.07. 21:00
Suedia 3381
5.00 1.40 12.07. 21:00
Australia 3395
6.50 1.55 12.07. 21:00
Marea Britanie 3396
8.00 1.70 12.07. 21:00
Danemarca 3397
8.00 1.70 12.07. 21:00
Germania 3399
15.00 3.20 12.07. 21:00
Cehia 3408
75.00 6.75 12.07. 21:00
Letonia 3414
250.00 50.00 12.07. 21:00
Duel clasare 1 2 data
Polonia - Suedia 3634
1.35 2.90 12.07. 21:00
Polonia - Australia 3636
1.25 3.48 12.07. 21:00
Polonia - Marea Britanie 3645
1.18 4.18 12.07. 21:00
Polonia - Danemarca 3650
1.18 4.18 12.07. 21:00
Suedia - Australia 3651
1.63 2.11 12.07. 21:00
Suedia - Marea Britanie 3654
1.50 2.38 12.07. 21:00
Suedia - Danemarca 3670
1.50 2.38 12.07. 21:00
Australia - Marea Britanie 3673
1.70 2.01 12.07. 21:00
Australia - Danemarca 3687
1.65 2.08 12.07. 21:00
Australia - Germania 3692
1.15 4.60 12.07. 21:00
Marea Britanie - Germania 3693
1.27 3.34 12.07. 21:00
Danemarca - Germania 3695
1.30 3.15 12.07. 21:00
Germania - Cehia 3698
1.35 2.89 12.07. 21:00
Cehia - Letonia 3699
1.22 3.74 12.07. 21:00
Duel clasare 1 2 data
Przyjemski W. - Hellstroem Bangs P. 5224 sunt luate in calcul doar punctele obtinute in calificari (1-28)
1.50 2.38 12.07. 21:00
Przyjemski W. - Banbor B. 5227 sunt luate in calcul doar punctele obtinute in calificari (1-28)
1.30 3.15 12.07. 21:00
Banbor B. - Henriksson C. 5228 sunt luate in calcul doar punctele obtinute in calificari (1-28)
1.82 1.86 12.07. 21:00
Hellstroem Bangs P. - Henriksson C. 5233 sunt luate in calcul doar punctele obtinute in calificari (1-28)
1.60 2.16 12.07. 21:00
Bloedorn N. - Rew K. 5234 sunt luate in calcul doar punctele obtinute in calificari (1-28)
1.72 1.98 12.07. 21:00
Knudsen J. - Pedersen B. 5235 sunt luate in calcul doar punctele obtinute in calificari (1-28)
1.55 2.26 12.07. 21:00
Pedersen B. - Nagel V. 5259 sunt luate in calcul doar punctele obtinute in calificari (1-28)
1.70 2.01 12.07. 21:00
Total puncte - 40.5 + 40.5 data
Polonia 6906 sunt luate in calcul doar punctele obtinute in calificari (1-28)
1.70 2.01 12.07. 20:59
Total puncte - 38.5 + 38.5 data
Suedia 4566 sunt luate in calcul doar punctele obtinute in calificari (1-28)
1.84 1.84 12.07. 21:00
Total puncte - 33.5 + 33.5 data
Australia 4571 sunt luate in calcul doar punctele obtinute in calificari (1-28)
2.16 1.60 12.07. 21:00
Total puncte - 32.5 + 32.5 data
Marea Britanie 4576 sunt luate in calcul doar punctele obtinute in calificari (1-28)
1.75 1.94 12.07. 21:00
Danemarca 4578 sunt luate in calcul doar punctele obtinute in calificari (1-28)
1.75 1.94 12.07. 21:00
Total puncte - 26.5 + 26.5 data
Germania 4589 sunt luate in calcul doar punctele obtinute in calificari (1-28)
2.01 1.70 12.07. 21:00
Total puncte - 22.5 + 22.5 data
Cehia 4592 sunt luate in calcul doar punctele obtinute in calificari (1-28)
2.16 1.60 12.07. 21:00
Total puncte - 18.5 + 18.5 data
Letonia 4603 sunt luate in calcul doar punctele obtinute in calificari (1-28)
2.16 1.60 12.07. 21:00
Duel clasare 1 2 data
Marea Britanie - Australia 4758
1.60 2.16 13.07. 21:00
Marea Britanie - Polonia 4761
1.55 2.26 13.07. 21:00
Marea Britanie - Danemarca 4762
1.27 3.34 13.07. 21:00
Australia - Polonia 4765
1.78 1.90 13.07. 21:00
Australia - Danemarca 4767
1.47 2.46 13.07. 21:00
Australia - Suedia 4768
1.20 3.94 13.07. 21:00
Polonia - Danemarca 4770
1.50 2.38 13.07. 21:00
Polonia - Suedia 4773
1.22 3.74 13.07. 21:00
Danemarca - Suedia 4774
1.40 2.68 13.07. 21:00
Suedia - Germania 4775
1.15 4.60 13.07. 21:00
Germania - Letonia 4776
1.40 2.68 13.07. 21:00
Clasare finala Castigator 1-3 data
Marea Britanie 4493 2024
2.55 1.15 13.07. 21:00
Australia 4494 2024
3.10 1.27 13.07. 21:00
Polonia 4486 2024
3.25 1.28 13.07. 21:00
Danemarca 4495 2024
6.00 1.57 13.07. 21:00
Suedia 4498 2024
15.00 3.50 13.07. 21:00
Germania 4502 2024
125.00 30.00 13.07. 21:00
Letonia 4509 2024
200.00 50.00 13.07. 21:00
Castigator Castigator data
Lublin 6043 2024
1.12 12.07. 21:00
Wroclaw 6044 2024
7.00 12.07. 21:00
Gorzow W. 6045 2024
15.00 12.07. 21:00
Torun 6053 2024
40.00 12.07. 21:00
Czestochowa 6054 2024
50.00 12.07. 21:00
Zielona Gora 6062 2024
75.00 12.07. 21:00
Grudziadz 6056 2024
100.00 12.07. 21:00
Leszno 6061 2024
100.00 12.07. 21:00
Castigator Castigator data
Sheffield 15400 2024
2.35 12.07. 21:00
Ipswich 15404 2024
2.35 12.07. 21:00
Belle Vue 15405 2024
5.00 12.07. 21:00
Oxford 15409 2024
15.00 12.07. 21:00
Leicester 15410 2024
20.00 12.07. 21:00
Birmingham 15512 2024
25.00 12.07. 21:00
Kings Lynn 15511 2024
30.00 12.07. 21:00
Clasare finala Castigator 1-3 data
Zmarzlik B. 27547 2024
1.01 -1.00 13.07. 21:00
Lindgren F. 27548 2024
18.00 -1.00 13.07. 21:00
Holder J. 27554 2024
18.00 -1.00 13.07. 21:00
Lambert R. 27574 2024
25.00 -1.00 13.07. 21:00
Michelsen M. 27756 2024
25.00 -1.00 13.07. 21:00
Vaculik M. 27552 2024
32.00 -1.00 13.07. 21:00
L. Madsen 27549 2024
120.00 -1.00 13.07. 21:00
Bewley D. 27550 2024
120.00 -1.00 13.07. 21:00
Kubera D. 27741 2024
200.00 -1.00 13.07. 21:00
Duel clasare 1 2 data
Zmarzlik B. - alt pilotul 6688 2024
1.01 10.32 13.07. 20:59
Lindgren F. - Lambert R. 2004 2024
1.60 2.16 13.07. 21:00
Holder J. - Lindgren F. 2669 2024
1.84 1.84 13.07. 21:00
Holder J. - Michelsen M. 2700 2024
1.55 2.26 13.07. 21:00
Lindgren F. - Michelsen M. 2701 2024
1.55 2.26 13.07. 21:00
Michelsen M. - Lambert R. 2702 2024
1.80 1.88 13.07. 21:00
Michelsen M. - Vaculik M. 2729 2024
1.57 2.22 13.07. 21:00
Kubera D. - Wozniak Sz. 2745 2024
1.57 2.22 13.07. 21:00
L. Madsen - Bewley D. 6700 2024
1.84 1.84 13.07. 21:00
Lindgren F. - Vaculik M. 6710 2024
1.42 2.61 13.07. 21:00
Vaculik M. - Lambert R. 6726 2024
2.16 1.60 13.07. 21:00
Vaculik M. - Holder J. 6736 2024
2.90 1.35 13.07. 21:00
Lambert R. - Holder J. 6740 2024
2.26 1.55 13.07. 21:00