20% pe LIVE
Ora
Cote
1.01
1000

Linkuri utile

Închide
Salut! În intervalul 18.07.2024, ora 23:30 - 19.07.2024,ora 01:30, sporturile virtuale nu vor fi disponibile din cauza unor operațiuni de mentenanță. Dar stai liniștit, în acest timp poți juca inspirat la pariuri sportive sau te poți distra la cele mai fresh sloturi sau la mesele de Live Casino.
Meci Pariaza pe castigatorul meciului. 1 X 2 mai multe data
Suzuki Masahiro - Utsuki Shu 2750 Tokyo, light
3.75 17.00 1.25 19.07. 09:00
Ward Steven - Uldedaj Juergen 7288 Dubai, IBF European Cruiser
4.33 19.00 1.22 19.07. 17:00
Canizales Carlos - Garcia Balderas Ivan 7613 Caracas, WBC Silver Light Fly
1.20 19.00 4.50 20.07. 01:00
Lua Bryan - Olguin Diuhl 10523 Indio. super feather
1.04 26.00 12.00 20.07. 01:00
Morales Gregory - Garnett Jayvon 7522 Indio, feather
1.08 21.00 8.00 20.07. 04:00
Rocha Alexis - Dominguez Santiago 7521 Indio, welter
1.22 19.00 4.33 +6 20.07. 05:00
Kano Riku - Olascuaga Anthony 7893 Tokyo, WBO World Fly (vacant)
3.50 17.00 1.30 +12 20.07. 10:00
Tanaka Kosei - Rodriguez Valles Jonathan 7898 Tokyo, WBO World Super Fly
1.10 21.00 7.00 +12 20.07. 10:00
Nasukawa Tenshin - Rodriguez Jonathan 7899 Tokyo, super bantam
1.20 17.00 4.50 20.07. 10:00
Nakatani Junto - Astrolabio Vincent 4864 Tokyo, WBC World Bantam
1.05 26.00 11.00 +12 20.07. 13:00
Cooper Owen - Essuman Ekow 7923 Birmingham, welter
1.95 15.00 1.95 20.07. 19:00
Taylor Ezra - Lamela Carlos Alberto 7924 Birmingham, light heavy
1.10 21.00 7.00 20.07. 19:00
Parker Zach - Arnfield Jack 7926 Birmingham, super middle
1.07 21.00 9.00 20.07. 19:00
Dacres Solomon - Webster Michael 7927 Birmingham, heavy
1.44 17.00 2.75 20.07. 19:00
Masoud Shabaz - Solano Marvin 7948 Birmingham, feather
1.02 34.00 14.00 20.07. 19:00
Lane Ashley - Cain Andrew 7905 Birmingham, bantam
9.00 21.00 1.07 20.07. 20:00
Cameron Chantelle - Mekhaled Elhem 7907 Birmingham, female WBC Interim World Super Light (vacant)
1.07 21.00 9.00 +6 20.07. 21:00
Heaney Nathan - Pauls Brad 3796 Birmingham, middle
1.53 17.00 2.50 +6 20.07. 23:00
Chaves Alan Abel - Ndongeni Xolisani 7649 Buenos Aires, light
1.11 21.00 6.00 20.07. 23:00
Fonseca Francisco - Corrales Jezreel 7684 San Juan de Tibas, light
1.67 15.00 2.25 21.07. 00:00
Valle Yokasta - Kaur Ramandeep 7695 San Juan de Tibas, female minimum
1.04 26.00 12.00 21.07. 01:00
Green Shadasia - Spence Natasha 8008 Tampa, female super middle
1.05 26.00 11.00 21.07. 01:00
Barrientes Angel - Rodriguez Edwin 8013 Tampa, super bantam
1.40 17.00 3.00 21.07. 01:00
Chavez Jr Julio Cesar - Hall Uriah 8014 Tampa, cruiser
1.36 15.00 3.20 +4 21.07. 01:00
Fonfara Andrzej - Maldonado Fabio 8129 Bell Works, heavy
1.11 21.00 6.00 +6 21.07. 01:00
Aleem Immanuwel - Gubkin Vitalii 8138 Hanover, super middle
1.05 23.00 8.50 21.07. 01:00
Taylor Marquis - Givan Nicholas 8261 Houston, middle
1.02 34.00 14.00 21.07. 01:00
Aguilar Tony - Marksman Corey 10515 Tampa, light
2.87 15.00 1.44 21.07. 01:00
Flores Jr Gabriel - Ron Ronal 8001 Stockton, light
1.06 23.00 8.00 21.07. 02:00
Serrano Amanda - Morgan Stevie 8007 Tampa, female super light
1.01 34.00 16.00 +6 21.07. 02:00
Sylve Ashton - Bahdi Lucas 8006 Tampa, light
1.29 17.00 3.75 +6 21.07. 03:00
Paul Jake - Perry Mike 4966 Tampa, cruiser
1.22 19.00 4.33 +13 21.07. 06:00
McCann Dennis - Baluta Ionut 3823 London, EBU European Super Bantam (vacant)
1.36 17.00 3.15 27.07. 22:00
Joyce Joe - Chisora Dereck 3822 London, heavy
1.25 21.00 4.00 27.07. 23:00
Cruz Andy - Moran Antonio 2405 Los Angeles, light
1.06 21.00 9.50 04.08. 02:00
Ruiz Jr Andy - Miller Jarrell 2421 Los Angeles, heavy
1.28 19.00 3.75 04.08. 02:00
Morrell David - Kalajdzic Radivoje 2425 Los Angeles, WBA World Light Heavy (vacant)
1.06 21.00 9.50 04.08. 02:00
Anderson Jared - Bakole Martin 11563 Los Angeles, heavy
1.53 17.00 2.50 04.08. 02:00
Cruz Gonzalez Isaac - Valenzuela Jose 2407 Los Angeles, WBA World Super Light
1.20 19.00 4.50 04.08. 04:00
Madrimov Israil - Crawford Terence 9185 Los Angeles, WBA, WBO World Super Welter
5.00 19.00 1.17 04.08. 05:00
Lopez Luis Alberto - Leo Angelo 5116 Albuquerque, IBF World Feather
1.14 19.00 5.50 11.08. 05:00
Ortiz Jr Vergil - Bohachuk Serhii 5476 Las Vegas, WBC Interim World Super Welter
1.36 17.00 3.15 11.08. 05:00
Mbilli Christian - Derevyanchenko Sergiy 2645 Quebec City, super middle
1.25 19.00 4.00 18.08. 05:00
Catterall Jack - Prograis Regis 6358 Manchester, super light
1.36 17.00 3.15 25.08. 00:00
Denny Tyler - Sheeraz Hamzah 7631 London, EBU European Middle
5.00 19.00 1.17 21.09. 21:00
Buatsi Joshua - Hutchinson Willy 7633 London, WBO Interim World Light Heavy
1.40 17.00 3.00 21.09. 21:00
Chamberlain Mark - Padley Josh 7635 London, light
1.05 26.00 11.00 21.09. 21:00
Cacace Anthony - Warrington Josh 7632 London, IBF, IBO World Super Feather
1.36 17.00 3.15 21.09. 22:00
Smith Liam - Kelly Josh 7630 London, middle
1.62 17.00 2.30 21.09. 23:00
Dubois Daniel - Joshua Anthony 7629 London, IBF World Heavy
4.75 19.00 1.22 +12 22.09. 00:00
Fundora Sebastian - Spence Jr Errol 2283 Dallas, WBC, WBO World Super Welter
3.00 17.00 1.40 06.10. 05:00
Paul Jake - Tyson Mike 12067 Airlington, heavy
1.45 7.50 3.19 16.11. 05:00
Taylor Katie - Serrano Amanda 11427 Airlington, female IBF, IBO, WBA, WBC, WBO World Super Light
1.67 17.00 2.20 16.11. 14:00
Usyk Oleksandr - Fury Tyson 2297 Riyadh, Undisputed Heavy World Championship
1.53 17.00 2.50 22.12. 00:00