1.01
1000

Linkuri utile

Tip pariu
Tot Meci Meci - sansa dubla Pauza sau final Victorie fara egal Total goluri / Total goluri asiatice Total goluri echipa Ambele marcheaza Ambele echipe marcheaza si total goluri Rezultat final/total goluri Handicap / Handicap asiatic Prima repriza Prima repriza - sansa dubla 1.repriza total goluri/1.repriza total goluri asiatice Prima repriza: ambele marcheaza Prima repriza: handicap Scor corect Multiscor (final) Pauza/final Pauza/Final si total goluri Primul gol / rezultat final Fiecare echipa marcheaza cel putin 2 goluri Se marcheaza in ambele reprize Ambele echipe marcheaza in ambele reprize Ambele marcheaza in aceeasi repriza Va fi condusa dar.. nu primesc gol Nu primesc gol castiga cel putin o repriza Castiga cel putin o repriza castiga ambele reprize Castiga ambele reprize marcheaza in ambele reprize Marcheaza in ambele reprize Rezultat final/ambele echipe marcheaza Diferenta de victorie Meci: marcheaza/nu marcheaza Rezultat Final / Total goluri prima repriza Rezultat final / total goluri gazdele Rezultat final/total goluri oaspetii Minutul primului gol Minutul primului gol gazdele Minutul primului gol oaspetii Prima repriza / a doua repriza Total goluri prima repriza / total goluri a doua repriza Numar exact goluri A doua repriza 2.repriza total goluri/2.repriza total goluri asiatice A doua repriza: ambele marcheaza Scor corect oricand Nu va fi scor corect oricand Se va marca in minutul Nu se va marca in minutul Minutul 1-15 Minutul 1-30 Minutul 1-60 Minutul 1-75 Combo-uri - Marcatori Prima repriza/A doua repriza Ambele marcheaza Primul gol In ce repriza se inscrie mai mult Total goluri Multigol Scor corect prima repriza A doua repriza: scor corect Ambele echipe marcheaza sau peste goluri in meci Rezultat final/total goluri in meci 2-3 Rezultat final/total goluri in meci 2-4 Rezultat final/total goluri in meci 2-5 Rezultat final/total goluri in meci 2-6 Rezultat final/total goluri in meci 3-5 Rezultat final/total goluri in meci 3-6 Pauza/Final/total goluri in meci 2-3 Pauza/Final/total goluri in meci 2-4 Pauza/Final/total goluri in meci 2-5 Pauza/Final/total goluri in meci 2-6 Pauza/Final/total goluri in meci 3-5 Pauza/Final/total goluri in meci 3-6 Prima repriza: rezultat si ambele marcheaza Sansa dubla si total goluri Sansa dubla si ambele marcheaza Sansa dubla(in meci) si ambele echipe marcheza in prima repriza Sansa dubla(in meci) si ambele echipe marcheza in a doua repriza A doua repriza: sansa dubla si ambele marcheaza Pauza/Final si total goluri Prima repriza