1.01
1000

Linkuri utile

Tip pariu
Tot Meci Meci - sansa dubla Se califica Pauza sau final Victorie fara egal Total goluri / Total goluri asiatice Total goluri echipa Ambele marcheaza Ambele echipe marcheaza si total goluri Rezultat final/total goluri Handicap / Handicap asiatic Prima repriza Prima repriza - sansa dubla 1.repriza total goluri/1.repriza total goluri asiatice Prima repriza: ambele marcheaza Prima repriza: handicap Scor corect Pauza/final Pauza/Final si total goluri Primul gol / rezultat final Fiecare echipa marcheaza cel putin 2 goluri Se marcheaza in ambele reprize Ambele echipe marcheaza in ambele reprize Ambele marcheaza in aceeasi repriza Nu primesc gol Castiga cel putin o repriza Castiga ambele reprize Marcheaza in ambele reprize Rezultat final/ambele echipe marcheaza Meci: marcheaza/nu marcheaza Rezultat Final / Total goluri prima repriza Rezultat final / total goluri gazdele Rezultat final/total goluri oaspetii Minutul primului gol Minutul primului gol gazdele Minutul primului gol oaspetii Prima repriza / a doua repriza Total goluri prima repriza / total goluri a doua repriza Numar exact goluri A doua repriza 2.repriza total goluri/2.repriza total goluri asiatice A doua repriza: ambele marcheaza Se va marca in minutul Nu se va marca in minutul Minutul 1-15 Minutul 1-30 Minutul 1-60 Minutul 1-75 Primul gol In ce repriza se inscrie mai mult Total goluri Multigol Scor corect prima repriza A doua repriza: scor corect Ambele echipe marcheaza sau peste goluri in meci Rezultat final/total goluri in meci 2-3 Rezultat final/total goluri in meci 2-4 Rezultat final/total goluri in meci 2-5 Rezultat final/total goluri in meci 2-6 Rezultat final/total goluri in meci 3-5 Rezultat final/total goluri in meci 3-6 Pauza/Final/total goluri in meci 2-3 Pauza/Final/total goluri in meci 2-4 Pauza/Final/total goluri in meci 2-5 Pauza/Final/total goluri in meci 2-6 Pauza/Final/total goluri in meci 3-5 Pauza/Final/total goluri in meci 3-6 Sansa dubla si total goluri Sansa dubla si ambele marcheaza