Linkuri utile

INTER - AS ROMA

08.02.2022 22:00
pic

Marți seară, de la ora 22:00, Inter și AS Roma se înfruntă în sferturile de finală ale Cupei Italiei. Milanezii nu pot conta pe Correa și Gosens, accidentați, în timp ce la Roma lipsește Spinazzola. Pentru Jose Mourinho este un duel special, împotriva echipei alături de care a cucerit trofeul UCL.

• S-au marcat peste 2.5 goluri în 4 din ultimele 5 dueluri directe
  • În campionat, Inter este lider, cu 53 de puncte, în fața lui Napoli și AC Milan (câte 52)
  • AS Roma este pe locul 7 și are doar două victorii în ultimele cinci etape (golaveraj 40-30)
  • Pariuri populare: Ambele echipe marchează, Peste 1.5 goluri în repriza a doua